VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас

Турнір з шахів - 28.11.2017
Шахи – проста в той же момент доволі складна розумова гра.
Мало хто знає, але завдяки грі у шахи вдалось зупинити доволі часті війни в стародавній Індії. Саме завдяки цій грі припинилися кровопролитні сутички, а всі свої проблеми великі Раджі вирішували за чашкою щербету га звісно грою в цю напевно найдивовижнішу розумову гру. В шахах відображається і прості солдати – які на дошці представляють пішаки, тут є і кінота, також офіцери, захисні бастіони(тури) і звісно король та королева. Однак, ще стародавні індійці у цю гру заклали дещо доволі цікаве. В жорстокому патріархальному суспільстві вони в шахах короля зробили беззахисним, слабким і він постійно потребує захист. А королева є найсильнішою фігурою.
Турнір, що відбувся в Загінецькому НВК ще раз це продемонстрував. Беззаперечним переможцем стала учениця 9 класу Поліщук Олена, єдина дівчина у змаганнях, яка просто фантастично розгромила усіх суперників у своїй групі. Так фінальна гра проти учня 8 класу Вавринчука Вадима, який зайняв 2 місце, змусила понервувати нашу переможницю, однак фантастична гра офіцерами та кіньми просто не дала Вадиму жодного шансу. Варто сказати і про ще одне відкриття турніру, четвертокласнику Гулі Нікіті вдалося здобути 4 місце в боротьбі проти значно доросліших учнів школи. Звісно, ми не забули й про бронзового призера Коваля Ярослава, якому напевно не вистачили трішки везіння всього лише 3 місце.
Традиція проведення турніру з шахів була започаткована ще до мого приходу і дякуючи адміністрації школи вона продовжуватиметься ще довгі роки.

Едуард Ганич, Тетяна Яворська
вчителі Загінецького НВК

Учні Загінецького НВК провели 05.10.2018 День учнівського самоврядування, а 08.10.2018 привітали працівників НВК із святом.

21 березня 2018 року Чернявський Максим Сергійович, представник Михайлівського лісництва, провів урок з учнями 5-9 класів Загінецького НВК , членами учнівського лісництва щодо важливої ролі лісу як екосистеми в довкіллі.

01.03.2018 - відбулась українознавча гра "Соняшник". Керівник заходу учитель української мови та літератури Зеленська О.В..
Загальна кількість учасників 12.
1. Блонська Софія, 3 клас, код 0001
2. Рудченко Дарина, 3 клас, код 0002
3. Гонгалюк Назар, 5 клас, код 0003
4. Коваль Олег, 8 клас, код 0004
5. Стремецька Оксана, 6 клас, код 0005
6. Яськова Вікторія, 6 клас, код 0006
7. Стремецька Олена , 7 клас, код 0007
8. Супрун Валентин, 8 клас, код 0008
9. Супрун Інна, 6 клас, код 0009
10. Блонська Катерина, 9 клас, код 0010
11. Поліщук Олена, 9 клас, код 0011
12. Перейма Іван, 9 клас, код 0012

У грудні місяці 2017 року учні Загінецького НВК вибороли друге місце у районному змаганні із шахів.
Адміністрація Загінецького НВК висловлює щиру подяку учениці 9 класу Поліщук Олені Володимирівні, учню 8 класу Вавринчуку Вадиму Миколайович та учню 8 класу Ковалю Ярославу Юрійовичу за активну позицію у житті закладу, роботу над собою та бажає подальших успіхів! Молодці! Так тримати!

20 грудня 2017 о 00:24 | Приймак Г. М. | немає коментарів

19 грудня 2017 року до Загінецького НВК завітав Святий Миколай. Свято проведено для вихованців дошкільної групи та учнів 1 - 4 класів. Дітки співали, розказували віршики, виконували театралізовані дійства. Традиційними гостями були батьки учнів та вихованців закладу. По завершенню заходу святий Миколай подарував дошкільнятам та учням 1 - 4 класів подарунки-миколайчики. Солодощі для проведення свята надав Загінецький сільський голова Катеринчук Віктор Степанович.

20 грудня 2017 о 00:11 | Приймак Г. М. | немає коментарів

Засідання батьківського комітету проводила голова батьківського комітету Вавринчук Оксана Володимирівна. Вирішувались робочі питання щодо завершення І семестру, благодійної допомоги, організації новорічних свят, тощо.

20 грудня 2017 о 00:00 | Приймак Г. М. | немає коментарів

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.

28 листопада 2017 о 16:53 | Администратор с. | немає коментарів