Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України

Турнір з шахів - 28.11.2017
Шахи – проста в той же момент доволі складна розумова гра.
Мало хто знає, але завдяки грі у шахи вдалось зупинити доволі часті війни в стародавній Індії. Саме завдяки цій грі припинилися кровопролитні сутички, а всі свої проблеми великі Раджі вирішували за чашкою щербету га звісно грою в цю напевно найдивовижнішу розумову гру. В шахах відображається і прості солдати – які на дошці представляють пішаки, тут є і кінота, також офіцери, захисні бастіони(тури) і звісно король та королева. Однак, ще стародавні індійці у цю гру заклали дещо доволі цікаве. В жорстокому патріархальному суспільстві вони в шахах короля зробили беззахисним, слабким і він постійно потребує захист. А королева є найсильнішою фігурою.
Турнір, що відбувся в Загінецькому НВК ще раз це продемонстрував. Беззаперечним переможцем стала учениця 9 класу Поліщук Олена, єдина дівчина у змаганнях, яка просто фантастично розгромила усіх суперників у своїй групі. Так фінальна гра проти учня 8 класу Вавринчука Вадима, який зайняв 2 місце, змусила понервувати нашу переможницю, однак фантастична гра офіцерами та кіньми просто не дала Вадиму жодного шансу. Варто сказати і про ще одне відкриття турніру, четвертокласнику Гулі Нікіті вдалося здобути 4 місце в боротьбі проти значно доросліших учнів школи. Звісно, ми не забули й про бронзового призера Коваля Ярослава, якому напевно не вистачили трішки везіння всього лише 3 місце.
Традиція проведення турніру з шахів була започаткована ще до мого приходу і дякуючи адміністрації школи вона продовжуватиметься ще довгі роки.

Едуард Ганич, Тетяна Яворська
вчителі Загінецького НВК

У грудні місяці 2017 року учні Загінецького НВК вибороли друге місце у районному змаганні із шахів.
Адміністрація Загінецького НВК висловлює щиру подяку учениці 9 класу Поліщук Олені Володимирівні, учню 8 класу Вавринчуку Вадиму Миколайович та учню 8 класу Ковалю Ярославу Юрійовичу за активну позицію у житті закладу, роботу над собою та бажає подальших успіхів! Молодці! Так тримати!

20 грудня 2017 о 00:24 | Приймак Г. М. | немає коментарів

19 грудня 2017 року до Загінецького НВК завітав Святий Миколай. Свято проведено для вихованців дошкільної групи та учнів 1 - 4 класів. Дітки співали, розказували віршики, виконували театралізовані дійства. Традиційними гостями були батьки учнів та вихованців закладу. По завершенню заходу святий Миколай подарував дошкільнятам та учням 1 - 4 класів подарунки-миколайчики. Солодощі для проведення свята надав Загінецький сільський голова Катеринчук Віктор Степанович.

20 грудня 2017 о 00:11 | Приймак Г. М. | немає коментарів

Засідання батьківського комітету проводила голова батьківського комітету Вавринчук Оксана Володимирівна. Вирішувались робочі питання щодо завершення І семестру, благодійної допомоги, організації новорічних свят, тощо.

20 грудня 2017 о 00:00 | Приймак Г. М. | немає коментарів

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.

28 листопада 2017 о 16:53 | Администратор с. | немає коментарів