МОН рекомендує обговорити питання інформатизації та комп'ютеризації освітнього процесу
"Зухвалі" – новий український mind-and-body проект для дітей від 6 до 14 років, що поєднує спорт та навчання.
Запрошуємо у галерею-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Формування звітів
Запрошуємо в МійКлас
Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України

Турнір з шахів - 28.11.2017
Шахи – проста в той же момент доволі складна розумова гра.
Мало хто знає, але завдяки грі у шахи вдалось зупинити доволі часті війни в стародавній Індії. Саме завдяки цій грі припинилися кровопролитні сутички, а всі свої проблеми великі Раджі вирішували за чашкою щербету га звісно грою в цю напевно найдивовижнішу розумову гру. В шахах відображається і прості солдати – які на дошці представляють пішаки, тут є і кінота, також офіцери, захисні бастіони(тури) і звісно король та королева. Однак, ще стародавні індійці у цю гру заклали дещо доволі цікаве. В жорстокому патріархальному суспільстві вони в шахах короля зробили беззахисним, слабким і він постійно потребує захист. А королева є найсильнішою фігурою.
Турнір, що відбувся в Загінецькому НВК ще раз це продемонстрував. Беззаперечним переможцем стала учениця 9 класу Поліщук Олена, єдина дівчина у змаганнях, яка просто фантастично розгромила усіх суперників у своїй групі. Так фінальна гра проти учня 8 класу Вавринчука Вадима, який зайняв 2 місце, змусила понервувати нашу переможницю, однак фантастична гра офіцерами та кіньми просто не дала Вадиму жодного шансу. Варто сказати і про ще одне відкриття турніру, четвертокласнику Гулі Нікіті вдалося здобути 4 місце в боротьбі проти значно доросліших учнів школи. Звісно, ми не забули й про бронзового призера Коваля Ярослава, якому напевно не вистачили трішки везіння всього лише 3 місце.
Традиція проведення турніру з шахів була започаткована ще до мого приходу і дякуючи адміністрації школи вона продовжуватиметься ще довгі роки.

Едуард Ганич, Тетяна Яворська
вчителі Загінецького НВК

21 березня 2018 року Чернявський Максим Сергійович, представник Михайлівського лісництва, провів урок з учнями 5-9 класів Загінецького НВК , членами учнівського лісництва щодо важливої ролі лісу як екосистеми в довкіллі.

01.03.2018 - відбулась українознавча гра "Соняшник". Керівник заходу учитель української мови та літератури Зеленська О.В..
Загальна кількість учасників 12.
1. Блонська Софія, 3 клас, код 0001
2. Рудченко Дарина, 3 клас, код 0002
3. Гонгалюк Назар, 5 клас, код 0003
4. Коваль Олег, 8 клас, код 0004
5. Стремецька Оксана, 6 клас, код 0005
6. Яськова Вікторія, 6 клас, код 0006
7. Стремецька Олена , 7 клас, код 0007
8. Супрун Валентин, 8 клас, код 0008
9. Супрун Інна, 6 клас, код 0009
10. Блонська Катерина, 9 клас, код 0010
11. Поліщук Олена, 9 клас, код 0011
12. Перейма Іван, 9 клас, код 0012

У грудні місяці 2017 року учні Загінецького НВК вибороли друге місце у районному змаганні із шахів.
Адміністрація Загінецького НВК висловлює щиру подяку учениці 9 класу Поліщук Олені Володимирівні, учню 8 класу Вавринчуку Вадиму Миколайович та учню 8 класу Ковалю Ярославу Юрійовичу за активну позицію у житті закладу, роботу над собою та бажає подальших успіхів! Молодці! Так тримати!

20 грудня 2017 о 00:24 | Приймак Г. М. | немає коментарів

19 грудня 2017 року до Загінецького НВК завітав Святий Миколай. Свято проведено для вихованців дошкільної групи та учнів 1 - 4 класів. Дітки співали, розказували віршики, виконували театралізовані дійства. Традиційними гостями були батьки учнів та вихованців закладу. По завершенню заходу святий Миколай подарував дошкільнятам та учням 1 - 4 класів подарунки-миколайчики. Солодощі для проведення свята надав Загінецький сільський голова Катеринчук Віктор Степанович.

20 грудня 2017 о 00:11 | Приймак Г. М. | немає коментарів

Засідання батьківського комітету проводила голова батьківського комітету Вавринчук Оксана Володимирівна. Вирішувались робочі питання щодо завершення І семестру, благодійної допомоги, організації новорічних свят, тощо.

20 грудня 2017 о 00:00 | Приймак Г. М. | немає коментарів

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.

28 листопада 2017 о 16:53 | Администратор с. | немає коментарів