VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас

Правила прийому учнів та вихованців до закладу освіти

Дата: 28 листопада 2017 о 19:43, Оновлено 13 грудня 2017 о 01:56

Правила прийому учнів та вихованців

Зарахування дітей до першого класу та до дошкільного закладу здійснюється на безконкурсній основі. Відтак, проведення тестувань, вступних випробувань, співбесід, інших заходів, що мають на меті встановлення відповідності рівня підготовки дитини до школи, не допускається.

Дітям, які вступають до першого класу школи І-ІІ ступеня, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.

У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу загальноосвітнього навчального закладу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.

Для прийому до дошкільного закладу та до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

• заява на ім’я директора освітнього закладу;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична картка встановленого зразка;
  • довідку про місце роботи батьків.

Інших документів для зарахування дитини до 1 класу не передбачено. Згідно зі статтею 12 Закону України "Про охорону дитинства" батьки несуть відповідальність за стан здоров'я дитини, її фізичний розвиток.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.