Новини проекту
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Результати розіграшу подарунків до дня Святого Миколая
З Днем святого Миколая!
Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
Розіграш подарунків для вчителів до Дня святого Миколая!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас

Правила прийому працівників до закладу освіти

Дата: 29 листопада 2017 о 11:25, Оновлено 13 грудня 2017 о 01:56

         При прийнятті на роботу директор зобов'язаний  зажадати від особи, що працевлаштовується: трудову книжку, паспорт, диплом (або інший документ про освіту або про професійну підготовку), військовий білет для військовозобов'язаних, медичний висновок про стан здоров'я  Копії цих документів  завіряються керівником і залишаються в  особовій справі працівника.

         При прийманні на роботу адміністрація забов'язана   роз'яснити працівнику права і обов’язки, умови праці, ознайомити з правилами внутрішнього розпорядку, посадовою інструкцією, колективним договором,  визначити робоче місце, провести інструктажі  з техніки безпеки, виробничої санітарії, пожежної охорони під розпис  в журналі інструктажів.

         Працівник подає особисту заяву, у якій вказує посаду, дату початку трудового договору. Після ознайомлення з документами  директор школи зазначає, на яку посаду може бути прийнята особа, за яким тарифним розрядом, тривалість випробувального терміну.

         Директор школи видає відповідний наказ у школі у 3 примірниках на всіх працівників, за винятком тих, що звільняються  вищим органом управління. 1екз.- в книгу наказів, 2 екз.- в особову справу, 3 екз. -до бухгалтерії та  оголошується працівникові під розпис.

         Документація, що необхідна для прийняття педагогічних працівників: Заява на ім'я керівника навчального закладу, трудова книжка    ( для сумісників - копія, завірена на основному місці роботи), копія диплома,  особова картка П- 2, особистий листок, автобіографія, атестаційний лист, посвідчення про підвищення кваліфікації, медична книжка з допуском до роботи, копія військового білета для військовозобов'язаних.

         Документація, що необхідна для прийняття  працівників: Заява на ім'я керівника навчального закладу, трудова книжка( для сумісників - копія, завірена на основному місці роботи), копія диплома,  особова картка П- 2, особистий листок, автобіографія, медична книжка з допуском до роботи, копія військового білета для військовозобов'язаних.

         Керівник закладу  видає відповідний наказ, після цього формується  особова справа працівника.

Основним трудовим договором є договір, при укладенні якого працівник передав власнику для ведення трудову книжку.

Усі інші  трудові договори, укладені  цим працівником без звільнення з основного місця  роботи, є трудовими договорами про сумісництво.                                

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.