Запрошуємо у галерею-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Формування звітів
Запрошуємо в МійКлас
Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України

Правила прийому працівників до закладу освіти

Дата: 29 листопада 2017 о 11:25, Оновлено 13 грудня 2017 о 01:56

При прийнятті на роботу директор зобов'язаний  зажадати від особи, що працевлаштовується: трудову книжку, паспорт, диплом (або інший документ про освіту або про професійну підготовку), військовий білет для військовозобов'язаних, медичний висновок про стан здоров'я  Копії цих документів  завіряються керівником і залишаються в  особовій справі працівника.

При прийманні на роботу адміністрація забов'язана   роз'яснити працівнику права і обов’язки, умови праці, ознайомити з правилами внутрішнього розпорядку, посадовою інструкцією, колективним договором,  визначити робоче місце, провести інструктажі  з техніки безпеки, виробничої санітарії, пожежної охорони під розпис  в журналі інструктажів.

Працівник подає особисту заяву, у якій вказує посаду, дату початку трудового договору. Після ознайомлення з документами  директор школи зазначає, на яку посаду може бути прийнята особа, за яким тарифним розрядом, тривалість випробувального терміну.

Директор школи видає відповідний наказ у школі у 3 примірниках на всіх працівників, за винятком тих, що звільняються  вищим органом управління. 1екз.- в книгу наказів, 2 екз.- в особову справу, 3 екз. -до бухгалтерії та  оголошується працівникові під розпис.

Документація, що необхідна для прийняття педагогічних працівників: Заява на ім'я керівника навчального закладу, трудова книжка    ( для сумісників - копія, завірена на основному місці роботи), копія диплома,  особова картка П- 2, особистий листок, автобіографія, атестаційний лист, посвідчення про підвищення кваліфікації, медична книжка з допуском до роботи, копія військового білета для військовозобов'язаних.

Документація, що необхідна для прийняття  працівників: Заява на ім'я керівника навчального закладу, трудова книжка( для сумісників - копія, завірена на основному місці роботи), копія диплома,  особова картка П- 2, особистий листок, автобіографія, медична книжка з допуском до роботи, копія військового білета для військовозобов'язаних.

Керівник закладу  видає відповідний наказ, після цього формується  особова справа працівника.

Основним трудовим договором є договір, при укладенні якого працівник передав власнику для ведення трудову книжку.

Усі інші  трудові договори, укладені  цим працівником без звільнення з основного місця  роботи, є трудовими договорами про сумісництво.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.