Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України

Правила прийому працівників до закладу освіти

Дата: 29 листопада 2017 о 11:25, Оновлено 13 грудня 2017 о 01:56

При прийнятті на роботу директор зобов'язаний  зажадати від особи, що працевлаштовується: трудову книжку, паспорт, диплом (або інший документ про освіту або про професійну підготовку), військовий білет для військовозобов'язаних, медичний висновок про стан здоров'я  Копії цих документів  завіряються керівником і залишаються в  особовій справі працівника.

При прийманні на роботу адміністрація забов'язана   роз'яснити працівнику права і обов’язки, умови праці, ознайомити з правилами внутрішнього розпорядку, посадовою інструкцією, колективним договором,  визначити робоче місце, провести інструктажі  з техніки безпеки, виробничої санітарії, пожежної охорони під розпис  в журналі інструктажів.

Працівник подає особисту заяву, у якій вказує посаду, дату початку трудового договору. Після ознайомлення з документами  директор школи зазначає, на яку посаду може бути прийнята особа, за яким тарифним розрядом, тривалість випробувального терміну.

Директор школи видає відповідний наказ у школі у 3 примірниках на всіх працівників, за винятком тих, що звільняються  вищим органом управління. 1екз.- в книгу наказів, 2 екз.- в особову справу, 3 екз. -до бухгалтерії та  оголошується працівникові під розпис.

Документація, що необхідна для прийняття педагогічних працівників: Заява на ім'я керівника навчального закладу, трудова книжка    ( для сумісників - копія, завірена на основному місці роботи), копія диплома,  особова картка П- 2, особистий листок, автобіографія, атестаційний лист, посвідчення про підвищення кваліфікації, медична книжка з допуском до роботи, копія військового білета для військовозобов'язаних.

Документація, що необхідна для прийняття  працівників: Заява на ім'я керівника навчального закладу, трудова книжка( для сумісників - копія, завірена на основному місці роботи), копія диплома,  особова картка П- 2, особистий листок, автобіографія, медична книжка з допуском до роботи, копія військового білета для військовозобов'язаних.

Керівник закладу  видає відповідний наказ, після цього формується  особова справа працівника.

Основним трудовим договором є договір, при укладенні якого працівник передав власнику для ведення трудову книжку.

Усі інші  трудові договори, укладені  цим працівником без звільнення з основного місця  роботи, є трудовими договорами про сумісництво.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.