Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти

Правила прийому працівників до закладу освіти

Дата: 29 листопада 2017 о 11:25, Оновлено 13 грудня 2017 о 01:56

При прийнятті на роботу директор зобов'язаний  зажадати від особи, що працевлаштовується: трудову книжку, паспорт, диплом (або інший документ про освіту або про професійну підготовку), військовий білет для військовозобов'язаних, медичний висновок про стан здоров'я  Копії цих документів  завіряються керівником і залишаються в  особовій справі працівника.

При прийманні на роботу адміністрація забов'язана   роз'яснити працівнику права і обов’язки, умови праці, ознайомити з правилами внутрішнього розпорядку, посадовою інструкцією, колективним договором,  визначити робоче місце, провести інструктажі  з техніки безпеки, виробничої санітарії, пожежної охорони під розпис  в журналі інструктажів.

Працівник подає особисту заяву, у якій вказує посаду, дату початку трудового договору. Після ознайомлення з документами  директор школи зазначає, на яку посаду може бути прийнята особа, за яким тарифним розрядом, тривалість випробувального терміну.

Директор школи видає відповідний наказ у школі у 3 примірниках на всіх працівників, за винятком тих, що звільняються  вищим органом управління. 1екз.- в книгу наказів, 2 екз.- в особову справу, 3 екз. -до бухгалтерії та  оголошується працівникові під розпис.

Документація, що необхідна для прийняття педагогічних працівників: Заява на ім'я керівника навчального закладу, трудова книжка    ( для сумісників - копія, завірена на основному місці роботи), копія диплома,  особова картка П- 2, особистий листок, автобіографія, атестаційний лист, посвідчення про підвищення кваліфікації, медична книжка з допуском до роботи, копія військового білета для військовозобов'язаних.

Документація, що необхідна для прийняття  працівників: Заява на ім'я керівника навчального закладу, трудова книжка( для сумісників - копія, завірена на основному місці роботи), копія диплома,  особова картка П- 2, особистий листок, автобіографія, медична книжка з допуском до роботи, копія військового білета для військовозобов'язаних.

Керівник закладу  видає відповідний наказ, після цього формується  особова справа працівника.

Основним трудовим договором є договір, при укладенні якого працівник передав власнику для ведення трудову книжку.

Усі інші  трудові договори, укладені  цим працівником без звільнення з основного місця  роботи, є трудовими договорами про сумісництво.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.