Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас

Семінар учителів української мови

Дата: 8 лютого о 15:55

Обмін досвідом вчителів української мови

У Загінецькому НВК відбувся семінар учителів української мови, які викладають  у класах з малою наповнюваністю учнів. Так, 07 лютого до нас завітала група вчителів філологів із навчально-виховних комплексів: Богдановецького, Божиковецького, Зяньковецького, Новосілецького, Копачівського, Коричинецького  та Макарівської школи,  які також мають подібну практику роботи із учнями. Керівником семінару була методист відділу Деражнянського РДА  Піщенко Наталія Степанівна.  Згідно змістовно-часової моделі семінару відбулась зустріч учасників, потім презентація закладу, яку виконала директор закладу освіти,  далі ділилася досвідом роботи вчитель української мови Зеленська О.В., яка провела відкритий урок на тему «Прикметник: значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль». Після уроку учасники семінару  провели обмін досвідом. Дякуємо відділу освіти Деражнянської РДА та колегам за співпрацю.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.