Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України

Семінар учителів української мови

Дата: 8 лютого о 15:55

Обмін досвідом вчителів української мови

У Загінецькому НВК відбувся семінар учителів української мови, які викладають  у класах з малою наповнюваністю учнів. Так, 07 лютого до нас завітала група вчителів філологів із навчально-виховних комплексів: Богдановецького, Божиковецького, Зяньковецького, Новосілецького, Копачівського, Коричинецького  та Макарівської школи,  які також мають подібну практику роботи із учнями. Керівником семінару була методист відділу Деражнянського РДА  Піщенко Наталія Степанівна.  Згідно змістовно-часової моделі семінару відбулась зустріч учасників, потім презентація закладу, яку виконала директор закладу освіти,  далі ділилася досвідом роботи вчитель української мови Зеленська О.В., яка провела відкритий урок на тему «Прикметник: значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль». Після уроку учасники семінару  провели обмін досвідом. Дякуємо відділу освіти Деражнянської РДА та колегам за співпрацю.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.